Obozy Letnie 2023 - Zielone Wzgórza

2022-03-31

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą wynajmu domków na rok 2022/2023. Domki w ośrodku wypoczynkowym Zielone Wzgórza będą dostępne dla naszych klientów przez cały rok.

Z początkiem roku 2022 nastąpiła zmiana właściciela ośrodka. Z biegiem czasu ośrodek będzie oferował możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych, usług gastronomicznych oraz wiele atrakcji dla dzieci oraz dorosłych. 

W trakcie sezonu ośrodek będzie również organizował obozy letnie 2023 organizowane przez firmę ViaCamp.pl

Firma ViaCamp od wielu lat specjalizuje się w organizacji kolonii i obozów przeznaczonych dla dzieci i młodzieży w wieku 6-18 lat. Obozy letnie organizowane przez ViaCamp to gwarancja udanego i bezpiecznego wypoczynku. Co roku udział w koloniach letnich bierze kilka tysięcy dzieci z większości regionów w Polsce. Bogata oferta tematyczna, jaką gwarantuje ViaCamp sprawia, że dzieci mogą spędzić czas wakacji w sposób aktywny i kreatywny. Do wyboru mamy obozy quadowe, obozy gokartowe, obozy paintballowe, obozy sportów wodnych, obozy z psem, obozy konne, obozy artystyczne, obozy gitarowe, obozy ASG, obozy survivalowe, obozy przygodowe i wiele innych.

W razie dodatkowych pytań związanych z ofertą obozów letnich pozostajemy do Państwa dyspozycji pod nr. 722 280 000.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zielone Wzgórza