Atrakcje w pobliżu - Kaszuby

W pobliżu naszego ośrodka wypoczynkowego znajduje się wiele atrakcji, które polecamy. Wszelkie informacje na temat pobliskich atrakcji znajdą Państwo przy barze naszej restauracji. Poza rowerkami wodnymi, nie jesteśmy organizatorami pozostałych atrakcji.

Atrakcje na Kaszubach - Rowerki wodne - Przywidz

Rowerki Wodne

Oprócz leżakowania na pobliskiej, miejskiej plaży, ośrodek Zielone Wzgórza oferuje rowerki wodne, które zapewnią chwilę aktywnego wypoczynku, wśród pięknej, Kaszubskiej natury. Jezioro Przywidzkie to prawdziwa oaza spokoju ulokowana z dala od hałasu wielkich miast oraz miejskiej infrastruktury. Do dyspozycji klientów posiadamy aktualnie 3 rowerki wodne, z których każdy na swój pokład może zabrać maksymalnie do 5 osób.

Atrakcje na Kaszubach - Lądowisko - Przywidz

Lądowisko Przywidz

Na terenie ośrodka Zielona Brama znajduje się lądowisko Przywidz – Katarynki. Lądowisko jest miejscem szczególnie ciekawym turystycznie, ponieważ można podziwiać jak i samemu spróbować latania oraz szybowania. Na lądowisko przyjeżdżają także odwiedzający z Trójmiasta, ponieważ znajduje się ono niecałe 20 kilometrów od obwodnicy miasta. Na Lądowisko można również samodzielnie przylecieć, pod warunkiem posiadania uprawnień oraz pozwoleń. Jest to doskonałe miejsce na wypoczynek dla całej rodziny.

Atrakcje na Kaszubach - Wyciąg narciarski - Przywidz

Wyciąg Narciarski

Atrakcja typowo zimowa, lecz bardzo interesująca. Stok narciarski należący do ośrodka Zielona Brama. Stok ten posiada 600 metrów długości i aż 100 metrów szerokości, który jest jednocześnie najdłuższym na całym Pomorzu. Znajdą tu Państwo zarówno wyciągi dla starszych, jak i nieco młodszych narciarzy. W Przywidzu można zaznać zjazdu na dętce, który nazywany jest snowtubingiem. Dostępna jest również osobna trasa dla narciarzy biegowych, jednak wymaga ona naturalnego śniegu, w przeciwieństwie do ratrakowanego i naśnieżanego stoku.

Atrakcje na Kaszubach - Stadnina - Przywidz

Stadnina

Atrakcja przeznaczona dla osób, które pragną aktywnego wypoczynku, doskonałym wyborem będzie wizyta w Ośrodku Jeździeckim Zielona Brama. Ośrodek ten posiada certyfikat wydany przez Polski Związek Jeździecki i znajduje się tutaj klub jeździecki, umożliwiający zainteresowanym jazdę konną. Ośrodek jest sporych rozmiarów i posiada wiele zwierząt, również tych w hotelu. Dla zainteresowanych organizowane są specjalne szkolenia oraz wyjazdy w teren, będące bardzo dużą atrakcją. Przy Ośrodku działa również hotel dla koni, które mają w tym miejscu bardzo komfortowe warunki i przyjemne otoczenie pastwisk i wybiegów.

Atrakcje na Kaszubach - Świat labiryntów - Przywidz

Świat labiryntów

Świat Labiryntów to niepowtarzalne miejsce na mapie całej Polski. Stanowi jedną z najlepszych atrakcji dla dzieci i dorosłych na Kaszubach. To idealny sposób na spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi i całą rodziną. Pozwalają sprawdzić, czy uda się przejść ścieżki tak, by dotrzeć do wyjścia. 

Atrakcje na Kaszubach - Lot balonem - Przywidz

Lot balonem

Podziwiaj krajobrazy z nowej perspektywy i przeżyj niesamowitą przygodę.

Loty balonem są niezapomnianym przeżyciem, dla wszystkich tych, którzy chcieliby podziwiać krajobraz z innej perspektywy. Z wysokości świat wygląda zupełnie inaczej, więc przygotuj się na ogromną dawkę emocji! Doświadcz niecodziennych widoków, które na zawsze pozostaną w Twojej pamięci!

Wymagana wcześniejsza rezerwacja!

Atrakcje na Kaszubach - Trójmiasto - Przywidz

Trójmiasto

Niecałe 30 minut jazdy samochodem dzieli nas od tętniącego życiem, pięknego Trójmiasta. Niezliczona ilość atrakcji sprawi, że Twój dzień minie w mgnieniu oka ... a jeśli nadejdzie wieczór, również Trójmiasto zaoferuje Ci niespotykane rozrywkę. Od piaszczystej plaży, po bary i restraucje aż po nocne spacery oświetlonym bulwarem - to wszystko i wiele więcej gwarantuje Ci Trójmiasto.