Zielone Wzgórza - Domki Hobbitów

Zielone Wzgórza - Hobbitowe domki letniskowe na wynajem na Kaszubach

Zielone Wzgórza to spokojna oaza na skraju Przywidza, uroczo położonej wsi kaszubskiej, 30 km od Gdańska, tuż przy pięknym lesie, na pagórku, nad brzegiem jeziora, od którego dzieli nas tylko ścieżka do lasu. Nie znajdziesz u nas hałaśliwych atrakcji, nie przespacerujesz się po deptaku, będąc w centrum uwagi. Na zielonych wzgórzach odnajdziesz ciszę, spokój, a czas zwolni swoje tempo, przygrywać Ci będzie za to szum drzew i śpiew ptaków, rechot żab wieczorem i trzask iskier kiedy zasiądziesz przy ognisku.

Cenimy sobie nade wszystko kontakt z Matką Naturą, doceniamy jej zbawienny wpływ na nasze zdrowie i moc.

Naszą ideą jest, aby goście bawili się we własnym gronie, rozmawiali ze sobą, poświęcali sobie nawzajem uwagę i wspólnie celebrowali chwile, a dzięki temu budowali głębsze i bardziej wartościowe relacje.

Dlatego między innymi, świadomie zrezygnowaliśmy z telewizorów w domkach. Natomiast do dyspozycji naszych wędrowników są gry planszowe oraz puzzle, a także spora biblioteczka z książkami. Na terenie ośrodka jest bezpłatne Wi-Fi, jednak w ziemiankach, z racji ich położenia i konstrukcji zasięg może być ograniczony. Jako, że cenimy sobie uroki słodkiego nicnierobienia, w naszej wiosce się odpoczywa, smakuje trunki i potrawy, a jeśli się nudzisz, w promieniu od 50 do 500 trollowych kroków jest mnóstwo zajęć, przy których można się bardzo zmęczyć...(footgolf, labirynt w kukurydzy i drewniany, stadnina koni, loty balonem, park linowy, wypożyczalnia sprzętu wodnego, paintball, strzelnica, stoki narciarskie, trasy piesze i rowerowe).

Zielone Wzgórza - Hobbitowe domki letniskowe na wynajem na Kaszubach

Nasze chatki

Wioska domków, położona na zielonym pagórku, między starymi jabłoniami i alejkami z kamyczkami. Możesz poczuć się tu jak w innym świecie i oderwać się od stresu i pośpiechu dnia codziennego.

Do dyspozycji jest 10 niesamowitych domków: pięć - maksymalnie czteroosobowych i kolejne pięć - maksymalnie sześcioosobowych.

Przy każdym domku znajduje się mały placyk z drewnianymi meblami ogrodowymi. W sezonie jesienno-zimowym domki ogrzewane są kominkiem typu „koza”, dodatkowo posiadają grzejniki elektryczne. Wszystkie domki wyposażone są w pościele i ręczniki. W każdym domku jest aneks kuchenny z podstawową zastawą i sztućcami, czajnikiem bezprzewodowym i lodówką. W domkach nie ma możliwości gotowania. W łazienkach znajdują się prysznice, toaleta, umywalka i suszarka do bielizny.

Bajkowe otoczenie

Wszystkie domki skierowane są oknami (elewacja południowa) w stronę jeziora, trzy z domków mają bezpośredni widok na jezioro (w pierwszej linii zabudowy). Domki od jeziora dzieli drewniany płot i dukt leśny. Do jeziora jest ok. 50m. W okolicy znajduje się piaszczysta plaża, strzeżona przez ratowników przez całe wakacje.

Zielone Wzgórza są posadowione bezpośrednio przy lesie gdzie zaczyna się 8 km trasa nordic walking/rowerowa wokół jeziora Przywidzkiego, a także rozpoczyna się 72km trasa rowerowa.

W odległości 50 m od naszego, bezpłatnego parkingu jest bardzo dobrze zaopatrzony sklep przemysłowo-spożywczy. W odległości około 700 m jest supermarket Biedronka.

Zielone Wzgórza - Letniskowe domki Hobbitowe na wynajem - Kaszuby - Przywidz
Zielone Wzgórza - Mapa ośrodka - Letniskowe domki Hobbitowe na wynajem - Przywidz
Domki Letniskowe - Zielone Wzgórza

Mały ogródek

Ośrodek Wypoczynkowy na Kaszubach - Zielone Wzgórza

Darmowe Wi-Fi

Domki Wynajem Kaszuby - Zielone Wzgórza

Parking

Domki Letniskowe na Kaszubach - Zielone Wzgórza

Kącik dziecięcy

Domki Letniskowe - Zielone Wzgórza

Plac zabaw

Restauracja - Zielone Wzgórza

Pyszne jedzonko!